mgr Magdalena Urban

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowanym terapeutą koncepcji NDT – Bobath, absolwentką AWF w Krakowie. Kompetencje zawodowe mogłam rozwijać pracując w placówkach medycznych zajmujących się kompleksową rehabilitacją pacjentów o szerokim spektrum dolegliwości, a także oświatowych ukierunkowanych na pracę z dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach, warsztatach i konferencjach z zakresu fizjoterapii. Od kilku lat zajmuję się usprawnianiem dzieci z deficytami ośrodkowego układu nerwowego, zespołami genetycznymi, opóźnieniem psychoruchowym, wadami postawy.

Priorytetem zawodowym jest dla mnie holistyczne i indywidualne spojrzenie na dziecko. Jestem entuzjastką pracy w zespole wielospecjalistycznym połączonej ze ścisłą współpracą z rodzicem, który stanowi integralną część zespołu terapeutycznego. Uważam, że w terapii z małym pacjentem najlepszą drogą do osiągnięcia celu jest zabawa, przyjazna atmosfera, zaufanie, wzajemny szacunek i systematyczność ćwiczeń.

Skip to content